Bra Kk Kt ocuk Pdf E-kitap indir

Siyahn iindeki beyaz noktann balang hikyesi.

Kayla, on yedi yana girdiinde, ilk kez grd babasyla, yabanc bir ehre tanr. Bu yeni ehirde yaad zorluklar karsnda, hi beklemedii bir ocuk hep yannda olur. Meri, etrafna rd salam duvarlar arasnda yaayan, yalnzl semi bir ocuktur. Kayla ilk kez bir erkee gvenir. Meri'in srlarla dolu hayat onu dt karanln derinliklerinden yukarya ekerken, yanllar doru gzkr. Ta ki Kayla, isminin anlamna yakr bir ekilde yaamadn fark edinceye dek.

Gvendeydim! Gvende olduuma inanamyordum ama gvendeydim ite. Bu kollarn arasnda kimsenin bana zarar veremeyeceini biliyordum. Sigarann gmleine sinen youn kokusunu alrken, hzla uzaklaan ayak seslerini duydum. Sonunda sadece frtnann sesi duyulmaya baladnda, belimdeki eller dirseklerimi tuttu. Beni kendinden uzaklatracan anlayp ona skca sarldm ve tutmakta olduum gzyalarm serbest braktm. Hamlem ie yarad. Dirseklerimden vazgeip, ellerini tekrar belime dolad. "Korkma artk. yisin," diye fsldad bir sre sonra. Beni rahatlamak ister gibiydi. Korkmuyordum. Ona neden gvendiimi bilmiyordum ama onun yannda korkmuyordum.
(Tantm Blteninden)

http://turbobit.net/6r0i7vyxlp4k/B...ocuk.pdf.html