Filiz akar Ev Kz Evren Pdf E-kitap indir

Kitaplar, gizem ve cinayet; mkemmel birleim.
-Tess Gerritsen-

Tess Gerritsen Ev Kz Evren'in karakterlerinden biri, stelik bu kitap iin sarfettii vg dolu szckler kapakta yer alyor. Ev Kz Evren

-Wattys 2015 Kazanan - 56 hafta boyunca Macera Kategorisi birincisi olarak kald - 54 bin yorum, 107 bin oy ald. Salata yaparken ba ne kadar hzl kullandnzla vndnz m hi? vnn ! Ya da beinci katta cam silerken en uzak noktay bile prl prl yapabilmek iin ne kadar g sarf ettiinizi fark ettiniz mi? Edin! Peki, halya dklen mrekkebi nasl karacanz biliyor musunuz? Bilin! Btn bunlar bilince bir ev kznn neler yapabileceine hayret etmeyeceksiniz. Ev Kz Evren polisiye bir olay mizahi diliyle anlatrken, heyecanla kalkp en yakndaki tavay sapndan skca kavramanz salayabilir. Ve sradan bir tavayla, bir kahraman yaratm olabilir.

"Ben bir masal kahraman deilim. Hibir zaman da olmayacam. Ben bir ev kzym. Gereim. Hem de Klkedisi'nin, Rapunzel'in, Pamuk Prenses'in olamayaca kadar gereim. Hayatnzn hibir nnda onlar gremezsiniz. Ama beni grebilirsiniz. Belki kz kardeinizimdir. Ya da bir arkadanz. Ya da siz. Oradaym. Hemen yan banzda..."
(Tantm Blteninden)

Sayfa Says: 408
Bask Yl: 2016

https://turbobit.net/q65pssy6xskd/Fi...Evren.zip.html