Ayegl iekolu Affet Pdf E-kitap indir

Hi beklemediiniz anda nnzde alveren bir kap, akn hayatnz boyunca katnz aclar ve sevinlerle deli yollarnda sizi yrmeye zorlayabilir. O gn geldiinde yaayacaklarnza hazr msnz?

"Emir, kapnn alma sesine doru dndnde odadan vuran n nnde dikilen Melek'i grd. Omuzlarna dklen krmz salar arkadan vuran n altnda ate gibi parlyordu. Hibir ey sylemeden ylece bakakald bir sre. Sonunda sadece 'Uyanmsn,' diyebildi. Sanki uyandn anlamam gibi..."

Yakkl ve huysuz iadam Emir Zorlu'nun ad kadar masum asistan Melek'le akn snrlarn zorlayan hikayesi. Annesi tarafndan terk edildii gnden beri kalbini sevgiye kapatan bu huysuz adam, beklemedii anda nne kan bu deli ak kabul edip gzeller gzeli Melek'in sakin sularnda durulacak m? Yoksa ak grmezden gelip sevdii kadn bir kenara atarak, nne geleni ezip getii bir imparatorluk mu kuracak? Affet, ocuk yata annesi tarafndan terk edilerek dnyaya kalbini kapatan bir adamn beklemedii bir anda nne kan masum bir melek sayesinde sevmeyi ve affetmeyi reniinin hikayesi.

"Affet, gzel bir slup ve ho bir bak asyla kada dklm tutkulu bir ak hikayesi. Masumiyeti ve zalimlii bir araya getiren satrlar sizi yle bir etkisi altna alyor ki kitabn son sayfasna nasl geldiinizi anlamyorsunuz ve bittiinde kendinize u soruyu soruyorsunuz: Ben olsam affeder miydim? Evet, affederdim."
-Rita Hunter, Gz Frtnas ve Ate Serisi'nin oksatan yazar-
(Tantm Blteninden)

Sayfa Says: 440
Bask Yl: 2016

https://turbobit.net/gr7mlg253g6g/Ay...Affet.pdf.html