mertada.com

MertAda.com

Film Oyun Müzik Haber

Forum,Vbulletin, çocuk, game, albüm, film, upload, Rapidshare, SSK, Bağkur, sosyal, güvenlik, hukuk, muhasebe, bankacılık, finans, magazin, donanım, notebook, yazılım, internet, msn, icq, skype, güvenlik, Resimli Program Anlatımları, Hepsi Birarada (All in One), A'dan - Z'ye Program Arşivi, Elektronik Sistemler, Teknoloji Haberleri, hobiler, tamir atölyesi, Magazin, Sağlık, Burçlar Dünyası, Güzellik ve Cilt Bakımı, Moda, Fıkra - Muhabbet, Komik Resim & Karikatürler, Video & Animasyon, Duvar Yazıları, hepsi Mert Forum da

Geri Git   mertada.com >

PROGRAMLAR

> Hepsi Bir Arada (All in One)

S.S.S Üye Listesi Ajanda Resim Galerisi Arama Bugünün Mesajları Konuları Okundu İşaretle
Eski 26-06-2006, 01:00   #1 (Bu Mesajın Linki)
Moderator
 
amare47's Avatar
 
Giriş Tarihi: Jun 2006
Yaş: 26
Mesajlar: 453
Resim Galerisi: 0
Rep Gücü: 116 amare47 is on a distinguished road

 

YeniYemekTarifleri
14 Tane Açıklamalı Ücretsiz 1 Mb'dan kucuk Program !!

Windows Mechanic

Tanıtım:Windows Mechanic komple bir windows yönetim ve optimizasyon programıdır. Bilgisayarınızın hızlı, temiz ve hatasız çalışmasını sağlar.
Internet Explorer, genel Windows, Media Player, sistem başlangıcı, masaüstü, ve denetim masasında performans arttırıcı ayarlamalar yapmak için araçlar içerir.
İnternet tarayıcınızın önbelleğini, çerezleri ve son gezilen adresler, son kullanılan dosyalar geçmişi bilgilerini temizleyerek kişisel gizliliğinizi korumanıza yardımcı olur.

Aynı işi yapan bir çok program var, ama Windows Mechanic ücretsiz olmasıyla dikkat çekiyor.

İndirme adresi : http://www.dnscaching.net/openwares/win.exe

BootStatus
Tanıtım:
Bu program ile bulunduğunuz gün içerisinde bilgisayarı kaç kere açıp kapatmışsınız onu öğrenebiliyorsunuz. En son açışınızdan kaç dakika yada saat geçmiş öğrenebiliyorsunuz. Bilgisayarınızın kullanıcı adını ve sistem adı öğrenebiliyorsunuz. Küçük, hızlı ve basit bir sistem aracı.

İndirme Adresi : http://users.pandora.be/david.de.gro...BootStatus.zip

Change Extension
Tanıtım:
İşte size tek bir işe yarayan minicik bir program. Bu yardımcı sisteme kurulduktan sonra bir uygulama üzerine sağ tıkladığınızda size programın uzantısını(jpeg,wav,exe vb..) değiştirme imkanını verir. Bu işlem Xp ile kolayca gerçekleşse de Windows 98 gibi sistemlerde oldukça sinir bozucu bir hale dönüşebiliyor. Hele ki birçok dosya uzantısını değiştirmeniz gerekirse. Change Extension kayıtlı tüm uzantıları ayrıntıları ile göstererek aralarından seçim yapmanıza olanak sağlar.

indirme adresi :http://home.nordnet.fr/%7Epmdevigne/...on/ChgExtE.zip

CloneSpy 2.2
Tanıtım:
Sık sık internetten dosya inndiriyor musunuz? Sabit diskiniz hergün inndirdiğiniz bu dosyalarla mı dolu? Hatta bazen aynı dosyayı, sizde zaten varolduğunu unutup da tekrar inndirdiğiniz oldu mu?

İşte bu küçük ve ücretsiz programla sabit diskinizde bulunan "aynı" dosyaları (isim, boyut ve tarih karşılaştırması yaparak) tesbit edebilir ve bu şekilde fazla dosyaları silerek hem alan boşaltmış hem de gereksiz oluşan bu düzensizlikten kurtulmuş olursunuz. Ayrıca program sıfır "0" boyutlu dosyaları da tesbit edebiliyor. Yapmanız gereken taramak istediğiniz dizin(ler)i programın havuzuna (pool) ekleyip tuşa basmak. CloneSpy birkaç saniye içerisinde eğer varsa aynı dosyaları tesbit edecektir. Dilerseniz kendiniz teker teker silebilir, dilerseniz de bu işi CloneSpy'a bırakabilirsiniz.

İndirme adresi :http://www.clonespy.com/english/download/cspy22.zip

CT OEM Changer
Tanıtım:
Program sayesinde bilgisayarınızın kayıt bilgilerini değiştirebiliyorsunuz. Örneğin bilgisayarınız'ın kayıt bilgilerinden sizin adınızın olduğu bölümünü, bilgisayarın hangi şirkete ait olduğu verilen bölümü gibi bilgileri değiştirebilirsiniz. Bu bilgilerin yanında bulunan Windows logosunu da değiştirme imkanı tanıyan bu yazılım bmp gif jpg ve png gibi gelişmiş ve popüler resim formatlarını da destekliyor. Bilgisayarınızın model ve satıcı bilgilerini de değiştirebilen bu program bu özelliklerin yanında 2 iletişim bilgisi vermenizi de olanak saplıyor.

İndirme adresi : http://camtech2000.net/Programs/ctoem10.zip

Disk Cleaner
Tanıtım:
Disk Cleaner; internet aktivitelerinizden sonra bilgisayarınızda kalan artık dosyaların silinmesi için kullanılan bir programdır. Tüm geçmiş ve Temp klasörünü, çerezleri, otomatik tamamla bölümünü, geri dönüşüm kutusunu, URL hatırlatıcılarını vb. gibi bir çok gereksiz dosyayı silerek sabit diskinize nefes aldırır.

İndirme Adresi : http://www.xs4all.nl/~mp2004/a_install/dcsetup.exe

Disk Investigator
Tanıtım:
Bilgisayarınızın harddiskindeki gizli olan herşeyi görebilmenizi sağlar. Diskinizin sektörlerini direkt olarak okuyarak, harddiskinizin tüm içeriğini gösterir. Ayrıca kayıp bilgilerinizi kurtarabilir, önceden silmiş olduğunuz dosyalarınızı geri getirebilirsiniz.

İndirme Adresi : http://www.diskcleaners.com/files/dskinv.exe

Dup Detector
Tanıtım:
Dup Detector, bilgisayarınızdaki benzer resimleri bularak bir kopyasını silip bir kopyasını bırakan, dolayısıyla gereksiz resimlerden sisteminizi kurtarıp disk alanı boşaltmanıza yarayan bir program.

Dup kelimesi Duplicate kelimesinin kısaltmasıdır ve iki aynı belge için kullanılır. Mesela aynı şarkı iki kere kayıtlıysa bilgisayarınızda, isimleri farklı bile olsa bunlar duplicate dosyalardır ve sabit disk üzerinde yer kaplamak dışında bir işe yaramaz.

Eğer bilgisayarınızda geniş bir resim arşivine sahipseniz ve bunları düzenlemekte zorlanıyorsanız, benzer resimleri ayırt etme konusunda yüksek hassasiyete sahip olan Dup Detector işinizi çok kolaylaştıracak.

Resimlerin benzerliklerini incelerken isimlerine bakmaktan daha çok pixel sayısı gibi daha ayırt edici bir özelliği kullanıyor ve böylece benzer resim bulma oranı çok daha fazla oluyor. Büyük dosyalar, büyük boyutlu resimler Dup Detector programının çalışmasını yavaşlatabilir ama arka planda çalışırken sizi rahatsız etmez. 9 farklı resim tipini tanıyabilen program seçtiğiniz klasörün altındaki tüm alt klasörü okuyabilir.

3.201 versiyonu;
Birçok iyileştirme geliştirme
Otomatik ve yarı-otomatik silme kipi
Benzeşen resimler arasında gezinmek için kısayol tuşu
Ve eşleştirme algoritmasında bir çok iyileştirme ve geliştirme barındırıyor.

Önizleme özelliği de bulunan programda, View Dups seçeneği altında, benzeşen dosyalardan istediğinizi seçip silebiliyorsunuz. Bu küçük boyutlu kullanışlı programı büyük resim arşivi olan herkese öneririm.

İndirme Adresi : http://www.prismaticsoftware.com/Download/SetupDD.exe

HD Speed
Tanıtım:
Bu program sayesinde hard diskinizin, cd/dvd ve disket sürücülerinizin anlık hızını ölçebilir, ortalama hızını ve gerçek zamanlı grafiğini görebilirsiniz. Çok ufak boyuta ve oldukça kolay bir kullanıma sahip olan bu program, her bilgisayar kullanıcısının elinin altında olması gerekenlerden...

Ayrıca programın Fransızca ve İspanyolca dil desteğine üretici sitesinden ulaşabilirsiniz.

Uyarı: Dosya, rar formatındadır. İnnDirdikten sonra programı çalıştırabilmek için Winrar programının sisteminizde yüklü olması gerekmektedir.

İndirme Adresi : http://www.magicnotes.com/steelbytes/HD_Speed_ENG.zip

HDD Thermometer
Tanıtım:
Bu program ile Sabit sürücünüzün ısısını ölçebilirsiniz. Aşırı sıcağa maruz kalan sabit sürücünüzün veri kaybetmesi ve birtakım oluşabilecek kötü sektörlere karşı içerdiği bazı özelliklerle sabit sürücünüzü koruma sağlıyor. Aşırı ısı da sizi bir uyarı sinyali ile uyarabilir, harici bir program çalıştırabilir veya isteğe bağlı olarak bilgisayarınızı kapatabilir.
Programın ücretsiz olması da göz alıcı sebeplerden...

Programın yeni sürümündeki yenilikler :

. 11 adet dil desteği (Ne yazık ki henüz Türkçe desteklenmiyor)
. Yenilenmiş program kaydı
. Hatalı gösterilen ısı düzeltmeleri
. Kaldırma programındaki hataların giderilmesi
İndirme adresi : http://www.rsdsoft.com/zip/hdd_thermometer_v1.3.exe

iISystem Wiper
Tanıtım:
Program sisteminizdeki Temp dizinindeki gereksiz dosyaları ve ayrıca internetten indirdiğiniz artık programcıkları bulup silen bir program.

http://students.washington.edu/novotp/clean.exe

InTime
Tanıtım:
Bu program ile önceden belirlenmiş zaman sunucuları yardımıyla sistem saatinizi hızlı bir şekilde senkronize edebilirsiniz. Üreticinin tabiriyle kurşundan daha hızlı, gölgesinden daha basit.

İndirme Adresi : http://users.pandora.be/david.de.groot/progs/InTime.zip

Zzz v 2.10
Tanıtım:
Belirleyecek olduğunuz tarih ya da saatte bilgisayarınızın otomatik olarak kapanmasını sağlayacak olan bir programdır. Film seyrederken uyuya kaldığınızda ya da innDirme yaparken bir yere gitmeniz gerektiğinde bu program çok işinize yarayacaktır.

İndirme Adresi : http://www.siber.us/yukle/zzz.exe

Kapan Susam
Tanıtım:
Bu programla bilgisayarı istediğiniz saat ve dakikada kapatabilirsiniz...

İndirme Adresi : http://www.alalimsatalim.com/kapansusam/KapanSusam.zipyorumlarınızı bekliorum:D
amare47 Çevrimdışı  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Reply With Quote
Kaspersky PURE 3 30% indirimli
Eski 26-06-2006, 01:17   #2 (Bu Mesajın Linki)
Nr1
Junior Member
 
Giriş Tarihi: Jun 2006
Yaş: 46
Mesajlar: 8
Resim Galerisi: 0
Rep Gücü: 0 Nr1 is on a distinguished road

 

YeniYemekTarifleri
Varsayılan

elinize sağlık
Nr1 Çevrimdışı  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Reply With Quote
Eski 26-06-2006, 01:18   #3 (Bu Mesajın Linki)
Member
 
Giriş Tarihi: Jun 2006
Yaş: 42
Mesajlar: 29
Resim Galerisi: 0
Rep Gücü: 0 AliCaN is on a distinguished road

 

YeniYemekTarifleri
Varsayılan

güsel olmuş
__________________
££££££---Yavaş konuş ama hızlı düşün.---$$$$
AliCaN Çevrimdışı  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Reply With Quote
Eski 26-06-2006, 01:19   #4 (Bu Mesajın Linki)
Member
 
Giriş Tarihi: May 2006
Yaş: 35
Mesajlar: 40
Resim Galerisi: 0
Rep Gücü: 0 MeTa34 is on a distinguished road

 

YeniYemekTarifleri
Varsayılan

paylaşımınız için teşekkürler
MeTa34 Çevrimdışı  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Reply With Quote
Eski 26-06-2006, 01:21   #5 (Bu Mesajın Linki)
Junior Member
 
Giriş Tarihi: May 2006
Yaş: 42
Mesajlar: 20
Resim Galerisi: 0
Rep Gücü: 0 AkTAR is on a distinguished road

 

YeniYemekTarifleri
Varsayılan

çok güzel bir paylaşım
AkTAR Çevrimdışı  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Reply With Quote
Eski 26-06-2006, 10:19   #6 (Bu Mesajın Linki)
Moderator
 
amare47's Avatar
 
Giriş Tarihi: Jun 2006
Yaş: 26
Mesajlar: 453
Resim Galerisi: 0
Rep Gücü: 116 amare47 is on a distinguished road

 

YeniYemekTarifleri
Varsayılan

her zaman icin arkadaslar ne demek:D istediniz baska seler olursa onları program istek bölümümüze yasabilirsinis
amare47 Çevrimdışı  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Reply With Quote
Eski 26-06-2006, 11:19   #7 (Bu Mesajın Linki)
Junior Member
 
Giriş Tarihi: Jun 2006
Yaş: 44
Mesajlar: 19
Resim Galerisi: 0
Rep Gücü: 0 RalmaLkeR is on a distinguished road

 

YeniYemekTarifleri
Varsayılan

eline sağlık clone spy benim için yazılmış sanki
RalmaLkeR Çevrimdışı  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Reply With Quote
Eski 31-03-2007, 16:57   #8 (Bu Mesajın Linki)
Junior Member
 
Giriş Tarihi: Nov 2006
Yaş: 46
Mesajlar: 12
Resim Galerisi: 0
Rep Gücü: 0 yildirim71 is on a distinguished road

 

YeniYemekTarifleri
Varsayılan Yanıtla 14 Tane Açıklamalı Ücretsiz 1 Mb'dan kucuk Program !!

tesekkurler eline saglik
yildirim71 Çevrimdışı  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Reply With Quote
Yanıtla


Şuan Bu Konuyu Okuyan Aktif Kullanıcılar: 1 (0 Üye ve 1 Konuk)

 
Konu Araçları

Gönderme Kuralları
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Açık
Simgeler Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı

Forum'a Git

Benzer Konular

Thread Konuyu Başlatan Forum Yanıtlar Son Mesaj
800 Tane Sega Oyunu yamserkan PC Game 0 22-06-2013 23:27
Mozilla Minimo v0.2 ve v0.016 -Ücretsiz Web Browser - Ücretsiz MANS PDA ve Pocket Pc Programları 0 06-05-2007 00:44
Numerologie - 3 tane en iyi Program -=_Alemin Kralı_=- Hepsi Bir Arada (All in One) 0 15-11-2006 04:02
370 tane java oyun CHN_06 Oyunları 2 04-07-2006 20:29
1300 tane PHP Scripti ComcOmcoM * Geliştirici (Developer) Araçları 0 25-06-2006 18:24


Forum Saati Türkiye Saatine Göre GMT +2. Saat Şimdi 08:10.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.2.0 ©2008, Crawlability, Inc.
Copyright ©2006-2015 Mertada.coM, abuse: MertForum [at] gmail . com

Sosyal (Yer imi) Bookmarking  TurkeyRank.Com - Pagerank Servisi RankX.de Push it to the Max! 

Portal | Forum | Haber | Flash Oyun | Fragman | Site Ekle | Favicon Generator | WebMaster | Blog | Link Ekle | Site Analiz | Yyt | Pagerank

Büyük Kayalar Küçük Dalgalarla Y?k?lmaz!